French bob to hit na sezon 2020! Ta modna fryzura jest bardzo stylowa i odmładza

French bob bije właśnie rekordy popularności wśród najmodniejszych fryzur na sezon lato 2020. Taka stylizacja włosów jest nie tylko kobieca, zmysłowa i stylowa, ale optycznie odmładza i odejmuje lat.

French bob to hit na sezon lato 2020 wśród stylizacji włosów. Taka modna fryzura nie tylko odmładza, ale jest również bardzo kobieca, stylowa i zmysłowa. Jak wygląda? Komu pasuje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

French bob, czyli modna fryzura na sezon lato 2020 - jak wygląda?

French bob to modna fryzura, która bije właśnie rekordy popularności w mediach społecznościowych. Wystarczy wpisać hasztag #frenchbob na Pintereście bądź też na Instagramie, aby się o tym przekonać. Taka fryzura french bob to idealne rozwiązanie na lato, jest bowiem krótka, bardzo wygodna i tym samym praktyczna.

French bob - jak wygląda? To fryzura, w której włosy są krótkie i sięgają linii brody, a dość często linii ucha. French bob ma najczęściej również grzywkę, gęstą, prostą i sięgającą brwi. Pamiętacie film "Amelia" i jego uroczą, tytułową bohaterkę? To właśnie przykład takie fyruzyr - francuskiego boba. 

French bob, czyli modna fryzura na sezon lato 2020 - do jakich włosów pasuje?

French bob idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku prostych, jak również falowanych włosów. Taka elegancka nonszalancja to kwintesencja paryskiego stylu. Dobrze wygląda przy tzw. artystycznym nieładzie. To fryzura typu "messy hair", która jednocześnie dodaje klasy i stylu. Nie bój się więc, że będziesz w niej wyglądać niechlujnie.

French bob, czyli modna fryzura na sezon lato 2020 - dla kogo?

French bob zalecany jest kobietom dojrzałym, ponieważ jest to fryzura do włosów krótkich, a taka działa odmładzająca. Francuski bob pasował będzie również osobom o delikatnych rysach, drobnej twarzy i dużych oczach.

 

Modna fryzura bob - komu pasuje?

Fryzura bob to jedna z najbardziej modnych stylizacji włosów w sezonie wiosna/lato 2020. Jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Jej największych atutem jest to, że pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek, czy kształt twarzy. Co więcej taka fryzura bob optycznie odejmuje lat, także w szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym.

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy?

Jak dobrać fryzurę bob (jej długość) do kształtu twarzy? Oto kilka prostych podpowiedzi:

  • twarz okrągła: najlepiej postawić na fryzurę bob, sięgającą kilka centymetrów za brodę,
  • twarz pociągła: tutaj zalecana długość włosów to do brody,
  • twarz kwadratowa: włosy powinny sięgać za brodę. Warto również, aby były lekko wycieniowane z przodu, co optycznie wysmukli twarz.
Więcej o: