Kim Kardashian przeszła metamorfozę. Postawiła na zaskakujący kolor włosów

Kim Kardashian West jest teraz posiadaczką czerwonych włosów. Efekty zaskakującej metamorfozy pokazał na swoim profilu na Instagramie stylista fryzur, z którego usług celebrytka korzysta od lat.

Kim Kardashian West przyzwyczaiła nas do długich, ciemnych włosów. Co wprawdzie, zdarzyły jej się pewne zmiany (np. koloryzacja na blond), to jednak nie należy ona do gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Teraz jednak celebrytka postawiła na czerwień. 

Zobacz wideo Kim Kardashian pokazała, jak ćwiczy:

Kim Kardashian West - nowy kolor włosów

Efekty zaskakującej metamorfozy pokazał na swoim Instagramie Chris Appleton - jeden z najbardziej znanych stylistów fryzur na świecie, z którego usług Kim korzysta od lat. Obecnie jego profil obserwuje ponad 1,3 miliona osób.

Nagranie z udziałem celebrytki wzbudziło ogromne zainteresowanie. Wiele osób nie ukrywało, że zaskoczyła ich ta zmiana. - Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Kim z czerwonymi włosami. Nie mogę uwierzyć w to, że taka koloryzacja nie wygląda kiczowato - napisała pod postem jedna z obserwatorek Chrisa. - Świetna robota jak zwykle - dodała inna. Zobaczcie, jak Kim Kardashian West prezentuje się po ostatniej koloryzacji włosów:

 

Czy Kim Kardashian West wypromuje nowy trend?

Jak wyjaśnił w opisie zdjęcia stylista fryzur, nie jest to peruka, a trwała koloryzacja. Czy metamorfoza Kim sprawi, że czerwień wróci do łask? Na razie trudno to przewidzieć. Jedno jest jednak pewne. Jej wybór to ciekawa odmiana na tle innych letnich koloryzacji. Co ciekawe, kilka lat temu czerwień lansowała m.in. Rihanna.

Przeczytaj także:

Więcej o: