Nowa fryzura Maffashion. Blogerka zdecydowała się na zmianę koloru i modne cięcie

Maffashion zdecydowała się na wakacyjną zmianę fryzury. Choć określiła metamorfozę "spontanem", efekt zachwycił jej obserwatorów. Blogerka zdecydowała się na modne cięcie typu bob i znacznie przyciemniła swoje blond kosmyki. - Nie wracaj już do jasnych! - piszą fani w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie.
Zobacz wideo Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Strzała Amora"

Maffashion jest nie tylko jedną z najpopularniejszych blogerek, lecz także jedną z pierwszych dziewczyn w Polsce, która stawiała kroki w tej branży. W tym roku mija już 10 lat działalności Maffashion w Internecie. Przez ten czas, Julia zgromadziła ogromną rzeszę obserwatorów - na Instagramie śledzi ją bowiem ponad 1,4 mln osób, natomiast na Facebooku ponad 830 tysięcy. Blogerka nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Już jakiś czas temu wystartowała z własną marką Eppram, którą tworzy wraz z projektantką Laną Nguyen, a teraz zdecydowała się na totalną zmianę koloru włosów

Nowa fryzura Maffashion - zdecydowała się na zmianę koloru i modne cięcie

Maffashion rozpoczęła sezon wakacyjny od kompletnej metamorfozy swoich włosów. Blogerka zdecydowała się mocno przyciemnić i skrócić swoje włosy. Postawiła na jasny odcień brązu i modne cięcie typu bob. Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie wywołując zachwyt u obserwatorów. 

Hi #darkhair / taki mały spontan od @gaba_hair_story / możliwe, że to tymczasowa koloryzacja :) Znając siebie długo nie wytrzymam w jednej wersji :)

- napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Obserwatorzy blogerki są jednak zachwyceni jej nową fryzurą i wcale nie chcą, by wracała do blondu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów:

Przykro mi to napisać ... Ale pięknemu we wszystkim pięknie <3 kolor super
Super! Zawsze wolałam Cię w ciemniejszych włosach
Magnifique. Nie wracaj już do jasnych!
MEEEGA <3

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: