Ewa Farna już tak nie wygląda. Nowa fryzura dodała jej charakteru i pazura. "Po prostu super"

Ewa Farna zapragnęła delikatnej zmiany w wyglądzie, więc postawiła na nową fryzurę. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Zdaniem fanów piosenkarki ta delikatna zmiana wyszła jej na plus.

Ewa Farna od dłuższego czasu wierna jest długim brązowym włosom z grzywką. Tym razem jednak popularna polska piosenkarka zapragnęła zmiany. W tym celu udała się do fryzjera i postawiła na nową fryzurę. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instragamie. Reakcja fanów piosenkarki? Byli zachwyceni.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Ewa Farna i jej nowa fryzura

Ewa Farna przeszła ostatnio delikatną metamorfozę. Zmiana co prawda jest subtelna, ale za to jaki efekt. Na swoim Instagramie piosenkarka opublikowała zdjęcie zrobione zaraz po wyjściu od fryzjera. Ewa Farna podcięła swoją grzywkę oraz włosy, które nadal jednak są długie. Do tego delikatnie zmieniła kolor swoich pasm, nadając im mahoniowego odcienia. Nowa fryzura dodała piosenkarce charakteru i pazura.

Wygląda jak reklama na szampon? Nie jest to żadna reklama. W sumie, może na partnera-ojca. Panowie, dajcie partnerce mamusi trochę czasu dla siebie (naprawdę czasami wystarczy chwila!) Będzie bardziej uśmiechnięta, przez co będzie jeszcze szczęśliwszą mamusią i zadowoloną kobietą. A wy będziecie mieli okazje budowania pięknego związku ze swoim dzieckiem. Sytuacja win win. Ten uśmiech po godzince “me-time”.

- napisała pod zdjęciem Ewa Farna i przy okazji zaapelowała do swoich fanów płci męskiej.

 

Ewa Farna zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Pod jej zdjęciem, na którym Ewa Farna zaprezentowała swoją nową fryzurę i odmieniony kolor włosów, od razu posypały się zachwyty od internautów. Oto niektóre komentarze:

Kochana pięknie wyglądasz po tej godzince dla siebie (...).
Po prostu super.
Piękna jak zawsze.
Ślicznie wyglądasz.
Więcej o: