Małgorzata Rozenek-Majdan już tak nie wygląda. Ma nowy kolor włosów. Zdaniem fanów wygląda teraz młodziej

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się do fryzjera i zafundowała sobie delikatną metamorfozę. Popularna prezenterka postanowiła lekko przyciemnić swoje blond włosy. Zdaniem jej fanów, teraz wygląda młodziej.

Małgorzata Rozenek-Majdan niecały miesiąc temu urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze swoich fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również zdjęcia swoje z synem. Tym razem pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nowa fryzura. Gwiazda przyciemniła włosy

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z z fryzurami. Popularna polska prezenterka od lat wierna jest średniej długości włosom, której zazwyczaj sięgają jej ramion. Jedynie ich kolor delikatnie zmienia: raz jest jaśniejszy, innym razem ciemniejszy. Zmiany te są zawsze bardzo subtelne.

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zapragnęła delikatnej zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie.

Nowy kolor. Ciemno, coraz ciemniej.

- napisała na Instagramie prezenterka.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na delikatne przyciemnienie włosów. Różnica jest naprawdę ledwo widoczna. Nowy kolor włosów dodał prezenterce wyrazistości i pazura. Jak wam się podoba ta subtelna metamorfoza?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nowy kolor włosów. Fani zachwyceni

Jaka była reakcja fanów na nowy, ciemniejszy kolor włosów Małgorzaty Rozenek-Majdan? Byli zachwyceni. Zdaniem części z nich w nowym kolorze włosów Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda młodziej.

Bardzo ładnie!!!
Ślicznie.
Coraz ciemniej, a jakby coraz młodziej
Jak 20-stka. Śliczna.
Więcej o: