Michał Wiśniewski w zaskakującej fryzurze. Jest kompletnie nie do poznania. "Przystojniak"

Michał Wiśniewski zaprezentował się fanom na Instagramie w nowej fryzurze. Trudno go rozpoznać! "Bezbłędna charakteryzacja" - komentują zachwyceni fani.

Michał Wiśniewski jest gwiazdą, której znakiem rozpoznawczym są czerwone włosy. Jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy od lat wierny jest takiej właśnie fryzurze. Dlatego każda jej zmiana budzi kontrowersje. Nie inaczej jest i tym razem. Michał Wiśniewski właśnie zaprezentował się w nowej, zaskakującej fryzurze, która, jak się okazuje, jest tylko charakteryzacją na potrzeby jego kolejnego teledysku.

Zobacz wideo Zaskakujące wyznanie Michała Wiśniewskiego:

Michał Wiśniewski i jego nowa fryzura. Piosenkarz jest nie od poznania

Michał Wiśniewski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym naprawdę bardzo trudno go rozpoznać. Gwiazdor ma bowiem wygoloną część głowy, do tego irokeza i ogromną liczbę kolczyków. Jak się okazuje, jest to kreacja na potrzeby jego kolejnego teledysku. Jak wam się podoba piosenkarz w takim wydaniu?

 

Michał Wiśniewski w zaskakującej fryzurze. Fani pod wrażeniem

Z komentarzy, które bardzo szybko posypały się pod najnowszym zdjęciem Michała Wiśniewskiego, można wywnioskować, że piosenkarz w takim odmienionym wydaniu bardzo przypadł do gustu swoim fanom. Oto niektóre z ich wypowiedzi:

Wow.
Bezbłędna charakteryzacja.
Przystojniak.
Mega.
Super. I piosenka jest super.
Więcej o: