Dorota Szelągowska w najmodniejszej i odmładzającej fryzurze. To hit! Działa jak błyskawiczny lifting

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione na planie jej kolejnego programu. Fani zwrócili uwagę na fryzurę prezenterki. To odmiana bun lift - modnej i odmładzającej fryzury.

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione podczas pracy nad jej kolejnym projektem. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na fryzurę gwiazdy. To odmiana bun lift - stylizacji włosów, która optycznie odmładza! Nic dziwnego, że na jej punkcie oszalało wiele kobiet. Nie dość, że taka fryzura bun lift jest modna, to jeszcze działa jak błyskawiczny lifting.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska też ma na swoim koncie nieudaną wizytę u fryzjera:

Dorota Szelągowska w modnej i odmładzającej fryzurze. To bun lift. Działa jak błyskawiczny lifting

Dorota Szelągowska aktualnie nagrywa kolejne odcinki do swojego nowego projektu. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na Instagramie zdaje relację ze swojej pracy. Tym razem opublikowała zdjęcie z kolejnego miejsca, w którym miała nagrania. Część fanów zwróciła uwagę na wnętrze hotelu, inni zaś zachwycali się wyglądem, w tym fryzurą Doroty Szelągowskiej.

Tego dnia Dorota Szelągowska swoje blond włosy upięła mocno w wysoki kucyk. To właśnie odmiana odmładzającej fryzury bun lift (zazwyczaj jest to jednak koczek, a nie kucyk, ale ten drugi daje podobne efekty). Spójrzcie tylko na gwiazdę. Wygląda dużo młodziej.

 

Fani byli pod wrażeniem fryzury Doroty Szelągowskiej. Oto niektóre z ich komentarzy:

Ładna fryzurka.
Jesteś ozdobą tego pokoju. Piękna.
Świetna fryzura. Taka prosta, a jednak super w niej wyglądasz.
Jak ty to robisz, że czas jest dla ciebie łaskawy? Cudownie!
Super pani Doroto. Widać, że jest pani szczęśliwa. Pięknie się pani prezentuje, ładne włosy.

Fryzura bun lift to hit wśród gwiazd! Odmładza i działa jak błyskawiczny lifting

Bun lift robi furorę wśród gwiazd. Nic dziwnego. Fryzura ta jest bardzo prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty w postaci błyskawicznego liftingu. Wystarczy zrobić sobie na głowie bun lift, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Fryzura bun lift - co to?

Fryzura bun lift to po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podnosi się do góry, co daje optyczny efekt litfingu twarzy bez skalpela. Taki prosty i szybki zabieg daje błyskawiczny efekt napiętej i uniesionej skóry, do tego optycznie wygładza zmarszczki. 

Bun lift - jak zrobić?

Aby bun lift skutecznie posłużył nam jako błyskawiczny lifting twarzy bez skalpela, należy pamiętaj o jednej, najważniejszej zasadzie. Włosy muszą być zaczesane na gładko i mocno związane w ciasny kok. Nie mogą być luźne.

Więcej o: