Patricia Kazadi i jej nowa fryzura. Postawiła na bardzo krótkie cięcie. Fani: "Ale czuprynka"

Patricia Kazadi zdecydowała się na sporą metamorfozę. Gwiazda postawiła na zupełnie nową fryzurę i obcięła włosy na krótko. Jak teraz wygląda? Fani są zachwyceni! - Cudownie <3, Włosy czad!!! - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Patricia Kazadi w "Przerwie na kawę"

Patricia Kazadi jest niezwykle utalentowaną artystką. W swojej karierze artystycznej spełnia się nie tylko w roli aktorki, wokalistki czy kompozytorki, lecz także występuje jako prezenterka telewizyjna. Oprócz działalności zawodowej oraz artystycznej, Patricia Kazadi jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 232 tys. obserwatorów i pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio, gwiazda zaskoczyła swoich fanów zmianą wizerunku.

Patricia Kazadi i jej nowa fryzura. Gwiazda postawiła na bardzo krótkie cięcie

Patricia Kazadi zdecydowała się ostatnio na ogromną metamorfozę. Artystka zdecydowała się bardzo skrócić swoje naturalne włosy, a efektem pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Fani byli zaskoczeni nową fryzurą Patricii, jednak wszystkim niezwykle przypadły do gustu jej krótkie i kręcone kosmyki. Niektórzy dopytywali, czy są to naturalne włosy Patricii Kazadi, co gwiazda od razu potwierdziła. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów od obserwatorów artystki oraz innych instagramowych użytkowników. 

Ale czuprynka
Włosy czad!!!
Jednak włoski krótkie też piękne <3
Cudownie <3
Ale ślicznie Pani wygląda :)

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: