Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą. Jest nie do poznania. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Marcelina Zawadzka zapragnęła ostatnio zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda postawiła na odważną fryzurę w stylu afro i to był strzał w 10!
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o publikowaniu w sieci odważnych zdjęć

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Była Miss Polonia cieszy się zarówno sympatią widzów programu śniadaniowego, który prowadzi, jak i tych, którzy regularnie śledzą jej aktywność na mediach społecznościowych. Marcelina Zawadzka zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią w drastyczny sposób eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Prezenterka porannego programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" od lat wierna jest długim blond włosom. Czasem jedynie decyduje się na delikatne zmiany koloru z ciemniejszego na jaśniejszy, bądź też lekkie skrócenie włosów, które jednak zawsze pozostają długie.

Marcelina Zawadzka w odważnej fryzurze w stylu afro

Tym razem Marcelina Zawadzka zdecydowała się na co prawda chwilową, ale za to spektakularną metamorfozę. Popularna polska prezenterka udała się do fryzjera, a efektami tej wizyty pochwaliła się na swoim Instagramie, a dokładnie na Instastory.

Marcelina Zawadzka zdecydowała się na szaloną fryzurę w stylu afro. Jej głowę pokryła ogromna liczba drobnych loczków. Jak wam się podoba Marcelina Zawadzka w takim niecodziennym wydaniu? My jesteśmy zachwycone. Nowa fryzura w stylu afro nadała prezenterce pazura i charakteru. 

Sprawdź produkty do pielęgnacji włosów!

Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą. Jest nie do poznaniaMarcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą. Jest nie do poznania https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Więcej o: