Anna Kalczyńska już nie jest blondynką. Fani krytykują. "Bardzo niekorzystnie. Dodała sobie pani lat"

Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Popularna prezenterka przefarbowała swoje blond włosy na dużo ciemniejszy kolor. Zdaniem fanów nowa fryzura dodała jej lat.

Anna Kalczyńska najwidoczniej zapragnęła zmiany, ponieważ udała się do fryzjera, a efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Popularna prezenterka postawiła na poważną metamorfozę, która jednak nie przypadła do gustu wielu jej fanom.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska tańczy z siostrą na plaży

Anna Kalczyńska i jej nowa fryzura. Prezenterka nie jest już blondynką

Anna Kalczyńska od wielu lat wierna była blond włosom do ramion, których odcień czasami delikatnie zmieniała, raz był jaśniejszy, innym razem subtelnie ciemniejszy. Tym razem jednak popularna prezenterka i prowadząca poranny program "Dzień dobry TVN" postawiła na poważną zmianę. Anna Kalczyńska przefarbowała swoje blond włosy na dużo ciemniejszy kolor, czyli na brąz. Jak wam się podoba prezenterka w takim zaskakującym wydaniu?

 

Anna Kalczyńska ma ciemne włosy. Fani krytykują

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Anny Kalczyńskiej. Pod zdjęciem na Instagramie od razu posypały się ich komentarze. Wynika z nich, że zdecydowanej większości fanom nowy, ciemniejszy kolor włosów Anny Kaczyńskiej nie spodobał się. Oto niektóre z ich komentarzy:

Nieee, pani Aniu, o wiele lepiej w jaśniejszych jest pani.
W jasnych lepiej, młodo i promiennie.
Nie lani kolor. Zdecydowanie w blondzie lepiej i dużo młodziej.
Bardzo niekorzystnie. Dodała sobie pani lat.
Więcej o: