Olga Frycz i jej nowa fryzura. Aktorka postawiła na blond włosy. "Przepięknie wyglądasz w takim wydaniu!"

Olga Frycz zaskoczyła ostatnio nową fryzurą. Popularna aktorka nie tylko podcięła swoje włosy, ale również zmieniła ich kolor. Teraz jest blondynką.

Olga Frycz zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka od lat wierna jest średniej długości włosom (zazwyczaj sięgają jej do ramion), których kolor pozostawia naturalny. Tym razem jednak gwiazda zapragnęła delikatnej zmiany, którą pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała, jak ćwiczy:

Olga Frycz i jej nowa fryzura

Olga Frycz pochwaliła się na swoim Instagramie efektami sesji zdjęciowej, w której towarzyszyła jej inna aktorka, Maja Bohosiewicz. Obie panie wzięły bowiem udział w nowej kampanii marki odzieżowej Le Collet. Jej właścicielką jest właśnie Maja Bohosiewicz. Uwagę na zdjęciach zwraca przede wszystkim nowa fryzura Olgi Frycz.

Chciałam również pochwalić się moją nową fryzurą. Totalne cięcie plus kolor (marzyłam o naturalnych refleksach i mam). Dziękuję mistrzyni za ten naturalny kolor. Jesteś najlepsza. Dziękuję.

- napisała na swoim Instagramie Olga Frycz.

Olga Frycz podcięła swoje włosy plus rozjaśniła je. Zmiana jest naprawdę bardzo delikatna i subtelna. Jak wam się podoba Olga Frycz jako blondynka?

 

Olga Frycz rozjaśniła i obcięła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Nowa fryzura i odmieniony kolor włosów Olgi Frycz bardzo przypadły im do gustu, czego wyraz dali w licznych komplementach, które wprost posypały się pod zdjęciem aktorki.

Przecudne! Olga, wyglądasz przecudnie!
Ale super wyglądasz.
No pięknie!
Olga, przepięknie wyglądasz w takim wydaniu!
Więcej o: