Ładne fryzury na krótkie włosy. Modne cięcia, które odejmą lat [ZDJĘCIA]

Krótkie fryzury robią coraz większą furorę wśród kobiet. Takie cięcia są nie tylko modne, lecz także łatwe w pielęgnacji i codziennej stylizacji. Oto ładne fryzury na krótkie włosy, które z pewnością zainspirują cię do zmiany.

Krótkie fryzury zdobywają coraz większą popularność. Kobiety decydują się na tak ostre cięcia nie tylko wówczas, kiedy ich pasma tego wymagają, bo są zniszczone np. agresywnymi zabiegami, lecz także kiedy chcą diametralnie odmienić swój wizerunek. Przedstawiamy ładne fryzury na krótkie włosy, które być może zainspirują cię do wizyty u fryzjera.

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Ładne fryzury na krótkie włosy - odważne pixie cut

Modne od kilku miesięcy pixie cut to odważna propozycja dla pań, które pragną radykalnych zmian i chcą iść na całość z nową fryzurą. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie włosy z tyłu oraz nieco dłuższe na górze i z przodu, które ułożone są w delikatny artystyczny nieład. Taka fryzura świetnie się sprawdzi się szczególnie u kobiet o regularnych rysach twarzy.

 

Ładne fryzury na krótkie włosy - fryzura na pazia

Fryzura na pazia to jedna z najmodniejszych propozycji na rok 2020. Charakterystyczne dla fryzury na pazia są włosy sięgające do linii brody. Idealnym uzupełnieniem tego cięcia jest grzywka, która może być równo wystrzyżona, półokrągła lub rozdzielona na boki. To cięcie najlepiej wyglądać będzie u kobiet, które są posiadaczkami owalnej i szczupłej twarzy.

Ładne fryzury na krótkie włosy - klasyczny krótki bob

Bob to nieśmiertelna fryzura, która uwielbiana jest przez kobiety na całym świecie. Wymaga naprawdę niewiele od struktury włosów - świetnie wyglądają w takim cięciu zarówno cienkie, grube, rzadkie, jak i bardzo gęste pasma. Charakteryzuje się prostym cięciem do linii żuchwy, a jej niewątpliwym atutem jest to, że w takiej fryzurze dobrze wyglądają kobiety w każdym wieku.

 
Więcej o: