Meghan Markle zaskoczyła nową fryzurą. W takim wydaniu rzadko ją widujemy

Meghan Markle pojawiła się po raz pierwszy publicznie po kilku miesiącach przerwy. Uwagę zwraca jej lekko odmieniona fryzura: długie, proste i ciemniejsze włosy.

Meghan Markle była ostatnio jednym z gości na kongresie "Girl Up Leadership Summit 2020". Jest to inicjatywa, która ma na celu zainspirowanie młodych kobiet do działania na rzecz równości płci oraz zmian społecznych. W tym roku kongres odbył się wirtualnie. Pojawiły się na nim m.in. Michelle Obama oraz Hilary Clinton. Meghan Markle zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoim pięknym i porywającym przemówieniem, ale również i nową, lekko odmienioną fryzurą.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Meghan Markle i jej nowa fryzura

To pierwsze od kilku miesięcy pojawienie się Meghan Markle w przestrzeni publicznej. Uwagę zwraca jej nowa fryzura. Zmiana jest naprawdę delikatna, ale za to jaki efekt!

Meghan Markle, która do tej pory zazwyczaj nosiła upięte bądź też lekko falowane włosy, tym razem postawiła na kompletnie proste. Dodatkowo przyciemniła je. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

 

Meghan Markle zabrała głos w sprawie równości kobiet

Swoje prawie 10-minutowe wideo i przemówienie Meghan Markle skierowała przede wszystkim do młodego pokolenia, nawołując do tolerancji i jedności. Skupiła się na nierówności względem prawa. Poruszyła również kwestie związane z problemem rasizmu. 

Zawsze będą pojawiać się głosy negatywne. Czasem będą wydawać się zbyt mocne i zbyt bolesne. Używaj swoich słów, aby zagłuszyć ten hałas.

- mówiła Meghan Markle w swoim przemówieniu.

Czasem nie jest oczywiste, co robić. Często strach nas paraliżuje i powstrzymuje od tego, żeby wykazać się dzielnością i odwagą(...). Tworzymy lepszy świat i lepsze społeczności krok po kroku, a tempo tych kroków jest coraz szybsze(...). To jest ten moment, w którym wasze głosy i wasze działania jeszcze nigdy nie były aż tak potrzebne.

- dodała.

Przemówienie Meghan Markle spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Więcej o: