Fryzury dla pań po 50-tce. Dzięki nim będziesz wyglądać i czuć się młodziej [ZDJĘCIA]

Jesteś po 50-tce i zastanawiasz się, jak fryzurą zmienić nieco swój wizerunek i optycznie odjąć sobie lat? Zapomnij o niemodnych tapirach czy trwałej ondulacji i postaw raczej na stylowe klasyki. Oto inspiracje, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nie da się ukryć, że zdrowe i zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety, niezależnie od wieku. U dojrzałych kobiet, dużą rolę odgrywa również dobór odpowiedniej fryzury, gdyż niekorzystnym cięciem łatwo dodać sobie lat. Jesteś po pięćdziesiątce i szukasz odpowiedniej fryzury dla siebie? Postaw na lekkość, klasykę i elegancję.

Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Fryzury dla pań po 50-tce - pixie cut

Pixie cut to klasyczna ponadczasowa fryzura, która zawsze będzie modna i w dobrym guście. Tę fryzurę pokochało wiele gwiazd Hollywood, gdyż jest doskonałym przykładem na to, że krótkie włosy u kobiet są niezwykle zmysłowe. Krótkie, wyraźnie cieniowane włosy z delikatną grzywką na bok to propozycja, w której niemal każda kobieta po 50-tce będzie się czuła fantastycznie.

 

Fryzury dla pań po 50-tce - Bob

Kolejną fenomenalną propozycją dla modnych, dojrzałych kobiet jest kultowe cięcie typu bob. To niezwykle uniwersalna, stylowe i elegancka fryzura, która pasuje każdej kobiecie, niezależnie od kształtu twarzy. Takie cięcie do linii żuchwy nie tylko wygląda dobrze, lecz także jest bezproblemowe w codziennej pielęgnacji czy stylizacji.

 

Fryzury dla pań po 50-tce - Long Bob, czyli Lob

Lepiej czujesz się w czymś dłuższym niż bob, a twoje włosy są gęste i w dobrej kondycji? Możesz zatem postawić na fryzurę long bob, czyli lob. To nieco przedłużona wersja boba, która sięga do wysokości obojczyków lub ramion. W tym cięciu z pewnością będziesz czuć się elegancko i bardzo kobieco. 

 
Więcej o: