Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się w nowej fryzurze. "Ładnej we wszystkich kolorach ładnie"

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdeacydowała się na nową fryzurę. Efektami koloryzacji podzieliła się z obserwatorami na swoim Instagramie. Efekt? Fani są zachwyceni! Aktorka wygląda naprawdę świetnie po tej metamorfozie.
Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer

Marta Żmuda-Trzebiatowska, podobnie jak wiele innych gwiazd, przez social media jest w stałym kontakcie m.in. ze swoimi fanami. Na profilu chętnie dzieli się różnymi momentami swojego życie, jednak doskonale wie, jak to robić, by pewne elementy prywatności zachować tylko dla siebie. W maju, aktorka po raz drugi została mamą, jednak nie zwalnia zawodowego tempa, co potwierdziła jednym ze swoich ostatnich postów, na którym zaprezentowała również swoją nową fryzurę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura gwiazdy zachwyciła fanów

Marta Żmuda-Trzebiatowska już nie może doczekać się powrotu do pracy. Ze względu na obecną sytuację oraz to, że minęły dopiero dwa miesiące po porodzie córeczki, powrót przebiega powoli, jednak sama aktorka przyznaje, że jest już gotowa. Przy okazji przygotowań do powrotu na plan, Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się odświeżyć kolor swoich włosów, a efekt końcowy zaprezentowała na Instagramie.

3...2...1... Gotowa na powrót do pracy. Co prawda jeszcze nie do końca w życiowej formie, więc wracam sobie tak powolutku, ale już jestem zwarta i gotowa, i bardzo się cieszę. Jakie to szczęście robić w życiu coś co się kocha całym sercem. Taki zawód to nie praca, to nawet nie hobby, to pasja i spełnienie. Pięknie dziękuję @da_midays za nowy kolorek włosów. Back to blonde

- napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów oraz ciepłych słów od fanów:

Śliczny kolor <3
Ładnej we wszystkich kolorach ładnie
Pięknie Pani wygląda
Piękne włosy!  Robię print screen'a i lecę do fryzjera!

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: