Modne fryzury, które wyszczuplają twarz. Optycznie odejmą kilka kilogramów

Dobre cięcie lub stylizacja włosów potrafią zdziałać cuda. Oto kilka inspiracji dla osób, które chcą optycznie wyszczuplić twarz.

Jednym z najbardziej popularnych sposobów na optyczne wyszczuplenie twarzy jest przedziałek na środku. Ten trik działa jednak tylko wtedy, gdy są spełnione dwa warunki. Po pierwsze włosy muszą zakrywać uszy. Po drugie twoje pasma nie mogą leżeć płasko na głowie. To nie jedyne rozwiązanie, które może wyszczuplić twoją twarz. Oto trzy propozycje, które naszym zdaniem warto przetestować. 

Fryzury wyszczuplające twarz - long bob

Jeśli chcesz postawić na przedziałek na środku, doskonałym cięciem będzie long bob. To dłuższa wersja klasycznego boba, która sięga poniżej linii brody lub nawet do obojczyków. Taka fryzura nie tylko wysmukla owal twarzy, ale także optycznie odejmuje lat. 

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia. Jak go wykonać?

Fryzury, które wyszczuplają: bun lift 

Z kolei bun lift bob to stylizacja, która zapewnia ekspresowy lifting twarzy. Daje efekt napiętej i uniesione skóry, a także optycznie wygładza zmarszczki. Jednak, aby ją wykonać, musisz mieć odpowiednio długie włosy. Pamiętaj o tym, że w tym przypadku twoje pasma nie mogą być zbyt luźne. Mają być związane w bardzo ciasny kok i zaczesane gładko. 

Szczuplejsza twarz bez diety? Te modne fryzury zapewnią taki efektSzczuplejsza twarz bez diety? Te modne fryzury zapewnią taki efekt shutterstock.com//Jaguar PS

Więcej na temat tej fryzury dowiesz się z naszego artykułu:

Luźny warkocz w stylu boho

Kolejna propozycja skierowana jest do posiadaczek dosyć długich włosów. Luźne warkocze w stylu boho nie tylko optycznie zwężają twarz, ale także są bardzo stylowe i pasują do wielu wakacyjnych stylizacji. To idealna opcja dla fanek romantycznych upięć. 

Przeczytaj także:

Więcej o: