Wiktoria Gąsiewska i jej zaskakująca fryzura. Aktorka jest nie do poznania. "Jak Shakira"

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła wszystkich nową fryzurą, zrobioną na potrzeby sesji zdjęciowej aktorki. Na fotografii gwiazda jest kompletnie nie do poznania. Sami zobaczcie i oceńcie.

Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia (ma zaledwie 21 lat) od lat wierna jest bardzo długim włosom, których jedynie kolor delikatnie zmienia: raz jest lekko jaśniejszy, innym razem ciemniejszy. Tym razem Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła wszystkich zupełnie nową fryzurą, w której naprawdę trudno ją rozpoznać. My jesteśmy zachwycone! Fani również.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie nowy tatuaż:

Wiktoria Gąsiewska i jej zaskakująca fryzura

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, pochodzące z jednej z jej profesjonalnych sesji fotograficznych. Aktorka jest na nim nie do poznania! A wszystko przez zupełnie inną fryzurę. Wiktoria Gąsiewska ma bowiem na głowie burzę drobnych loków. Jak wam się podoba w takim niecodziennym wydaniu? Naszym zdaniem nowa fryzura dodała Wiktorii Gąsiewskiej stylu i kobiecości, ale również i lat. Aktorka wygląda w niej na starszą niż jest w rzeczywistości. 

 

Wiktoria Gąsiewska z burzą loków. Fani zachwyceni

Zdjęcie wiktorii Gąsiewskiej, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka wygląda z burzą loków, zdobyło ogromną liczbę lajków. Pod nim posypały się również "ochy i achy" zachwyconych internautów. A oto niektóre z ich pochlebnych komentarzy:

Nie poznałam! Czad!
Piękna.
Wow.
Jak Shakira.
Wow! Wyglądasz nieziemsko.
Więcej o: