Szybkie fryzury na długie włosy - propozycje najbardziej modnych stylizacji i uczesań na sezon lato 2020

Szybkie fryzury na długie włosy to idealne rozwiązanie na lato. Przed tobą przegląd modnych i prostych do zrobienia stylizacji.

Szybkie fryzury na długie włosy - przeglądasz wiele stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji i nic? Nie martw się. Spieszymy z pomocą. Specjalnie dla ciebie zrobiliśmy krótkie zestawienie prostych do zrobienia fryzur dla posiadaczek długich włosów. Będą idealne na ten sezon lato 2020!

Zobacz wideo Stylowa, modna, prosta i szybka do zrobienia fryzura do długich włosów - warkocz:

Szybkie fryzury na długie włosy - koński ogon

Wysoko upięty kucyk tzw. koński ogon to fryzura, która jest łatwa w wykonaniu, wygodna w noszeniu, a w przypadku długich włosów robi piorunujące wrażenie. Jak ją zrobić? Po umyciu i wysuszeniu włosów, użyj nabłyszczającego sprayu lub olejku. Włosy należy złapać jak najwyżej, najlepiej przy pomocy ozdobnej, welurowej lub aksamitnej frotki czy cekinowej gumki. Po spięciu pasm, upewnij się, że nigdzie z upięcia nie wystają. Następnie utrwal fryzurę mocnym lakierem do włosów. 

Szybkie fryzury na długie włosy - romantyczne, hollywoodzkie fale

Niezwykle kobiecą fryzurą w stylu glamour, idealną na wieczorne wyjście, są hollywoodzkie fale. Doskonale sprawdzą się do długich, wieczorowych sukienek. Po umyciu, wklep we włosy piankę i wysusz je wyciągając na szczotce, by dodać im objętości. Następnie przy pomocy lokówki, zakręć grube fale z włosów. Fryzurę utrwal lakierem do włosów i nabłyszcz fale olejkiem lub sprayem. 

Szybkie fryzury na długie włosy - warkocze

Długie włosy to doskonały materiał na wszelkiego rodzaju warkocze, które są trendem ponadczasowym. Warkocz dobierany, warkocz klasyczny, warkocz robiony z czterech pasemek czy ten dookoła głowy do niezwykle modna propozycja nie tylko do pracy, ale także na większe wyjścia. 

Szybkie fryzury na długie włosy - dziewczęce koki

Są takie momenty, że chętnie zamieniłabyś długie włosy na nieco krótsze? Jest taka możliwość! Wystarczy proste upięcie, które pozwoli okiełznać długie pasma. Kok to fryzura, która sprawdzi się zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i na co dzień. Mniej oficjalną wersją koka jest modny od kilku sezonów "messy bun", który pozornie wygląda na niedbale związane włosy, ale jednocześnie jest niezwykle efektowny.

Więcej o: