Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura zachwyciła fanów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się na metamorfozę. Aktorka podcięła i pofarbowała włosy, a efektem końcowym pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni zmianą. - Idealny kolor, super cięcie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to polska aktorka filmowa i teatralna. Ogromną popularność zdobyła dzięki roli Grażyny Lubicz w serialu "Klan". Prywatnie była żoną aktora Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020 roku i ma z nim piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami momentami z życia zawodowego, a czasem prywatnego. Ostatnio, opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura zachwyciła fanów

Z okazji Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju im. Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się na małą metamorfozę. Aktorka postanowiła odświeżyć kolor oraz cięcie włosów. Efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. W opisie pod zdjęciem zapytała swoich fanów, co myślą na temat jej nowej fryzury.

Festiwal zmotywował mnie do pozbycia się odrostów. I jak? Może być?

- napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i ciepłych słów od fanów, których zachwyciła metamorfoza aktorki:

Małgosiu <3 Super stylizacja, idealny kolor, super cięcie.
Przepięknie.
Ślicznie :)
Cudnie!
 
Więcej o: