Ewelina Lisowska już tak nie wygląda. Piosenkarka zaskoczyła nowym kolorem włosów. Została blondynką!

Ewelina Lisowska zaskoczyła ostatnio nową fryzurą. Piosenkarka nie dość, że rozjaśniła swoje ciemne włosy, które teraz są koloru blond, to do tego wszystkiego skróciła je i zrobiła sobie modną długą grzywkę na boki. Fani są pod wrażeniem tej metamorfozy.

Ewelina Lisowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska piosenkarka i uczestniczka programu TVN pt. "X Factor" od lat wierna jest długim, ciemnym włosom. Jedynie ich końcówki delikatnie rozjaśnia.

Tym razem Ewelina Lisowska postawiła na poważną metamorfozę, czym zaskoczyła wszystkich. Piosenkarka mocno rozjaśniła swoje ciemne włosy i teraz jest blondynką.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska pokazała, jak robi "wampirzy lifting"

Ewelina Lisowska i jej nowa fryzura. Piosenkarka zmieniła kolor włosów. Jest teraz blondynką

Ewelina Lisowska najwidoczniej zapragnęła zmiany w wyglądzie i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty i dużej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Trudno ją rozpoznać na najnowszych zdjęciach!

Ewelina Lisowska mocno rozjaśniła swoje ciemne włosy, które teraz są koloru blond. Do tego skróciła je - obecnie sięgają jej obojczyków. Postawiła również na modną długą grzywkę na boki. Jak wam się podoba w takim zaskakującym wydaniu? My jesteśmy zachwyceni. Naszym zdaniem w nowej fryzurze Ewelina Lisowska wygląda młodziej i stylowo.

 

Ewelina Lisowska ma nowy kolor włosów - blond. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Nowa fryzura i blond kolor włosów większości bardzo przypadły do gustu. Pojawiły się również nieliczne opinie, że jednak Ewelina Lisowska lepiej wygląda w swoim naturalnym, ciemnym kolorze pasm.

Ciężko się przyzwyczaić. Ale wolałam cię w twoich naturalnych włosach.
Ale zmiana.
Wooooow! Cudownie!
Ale ślicznie! Pięknotka.
Więcej o: