Katy Perry i jej nowa fryzura. Na koniec ciąży postanowiła zaszaleć z kolorem

Katy Perry jest obecnie w dziewiątym miesiącu ciąży i tuż przed rozwiązaniem zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów. Piosenkarka postawiła na odważny kolor, a efektem pochwaliła się na Instagramie.
Zobacz wideo Gwiazdy koncertują w internecie wspierając swoich fanów

Katy Perry przez kilka pierwszych miesięcy ciąży postanowiła nie dzielić się z mediami tą informacją. Dopiero na początku roku, piosenkarka oraz jej partner - Orlando Bloom - ogłosili, że już niebawem na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Od tego momentu Katy Perry nie ukrywa już ciążowego brzuszka i chętnie dzieli się na Instagramie różnymi zdjęciami, na których pięknie eksponuje ciążowe krągłości. Ostatnio, piosenkarka zdecydowała się zaszaleć i na koniec ciąży zmieniła kolor swoich włosów, a efektem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Katy Perry i jej nowa fryzura. Piosenkarka postawiła na zwariowany kolor

W miniony weekend, Katy Perry była jedną z gwiazd festiwalu Tomorrowland, który ze względu na obecną sytuację, został przeniesiony do sieci i transmitowany online. Z tej okazji, artystka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i zupełnie zmieniła kolor swoich włosów. Platynowy blond zastąpiła intensywnym pomarańczem. Pod kolor nowych włosów, Katy Perry wybrała również swoją stylizację. Piosenkarka ubrała się w pomarańczową sukienkę w białe kropki, zakończoną fioletowymi piórami. Fani Katy Perry byli zachwyceni look'iem gwiazdy, co wnioskować można po wielu ciepłych słowach i komplementach, które pojawiły się pod zdjęciem na Instagramie:

Ale ładnie Ci w tym kolorze
Świetnie wyglądasz, ciąża Ci służy. Piękne zdjęcie
Piękna!
Królowa
Wyglądasz zjawiskowo

- pisali internauci w komentarzach.

 
Więcej o: