Sylwia Grzeszczak i jej nowa fryzura. Gwiazda nie jest już blondynką! "Nareszcie koniec blondu!"

Sylwia Grzeszczak ma nowy kolor włosów. Gwiazda zdecydowała się przyciemnić swoje blond włosy, które teraz mają naturalny, jasno-brązowy odcień. Naszym zdaniem zmiana zdecydowanie na plus. Podobnie myślą również fani piosenkarki.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, którą na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy osób. Od początku swojej kariery aż przez długie lata jej trwania gwiazda nie eksperymentowała z wyglądem, w tym z fryzurami. Przez ten czas była wierna jednej fryzurze: długim, prostym, ciemnym włosom. Dość często nosiła również gęstą, prostą grzywkę.

W sierpniu 2019 roku Sylwia Grzeszczak mocno zaskoczyła wszystkich, decydując się na naprawdę poważną metamorfozę. Piosenkarka mocno rozjaśniła swoje długie włosy i została blondynką. Teraz jednak Sylwia Grzeszczak postanowiła powrócić do korzeni i swojego pierwotnego wizerunku.

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Sylwia Grzeszczak i jej nowa fryzura. Piosenkarka nie jest już blondynką. Teraz ma ciemne włosy

Sylwia Grzeszczak najwidoczniej zatęskniła za swoim dawnym wizerunkiem, więc udała się do fryzjera. efektami tej wizyty i swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Sylwia Grzeszczak przyciemniła swoje włosy, których kolor wygląda teraz bardziej naturalnie i postawiła na jasny brąz. Do tego ma długą grzywkę na boki. Długość pozostawiła bez zmian. Jak wam się podoba w takim wydaniu Sylwia Grzeszczak?

 

Sylwia Grzeszczak ma nowy kolor włosów. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Jej zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze, zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internatów. oto niektóre z ich komentarzy:

Nareszcie koniec blondu!
Piękne masz te włosy.
Strzał w 10.
Boska.
Wyglądasz pięknie.

A wy w którym kolorze włosów wolicie Sylwię Grzeszczak? W blond czy jednak w ciemniejszych?

Więcej o: