Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę. Zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Fanka: "Nie poznałam"

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na niemałą metamorfozę. Dziennikarka postanowiła rozjaśnić swoje włosy, a efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. Jej obserwatorzy są zachwyceni zmianą. - Czadowo - komentują pod postem.
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 319 tys. obserwatorów, publikuje zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio, dziennikarka postanowiła się pochwalić swoim nowym kolorem włosów.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Jej nowa fryzura zachwyciła fanów

Paulina Sykut-Jeżyna ma za sobą niezwykle udaną wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie pod okiem profesjonalistów przeszła naprawdę korzystną metamorfozę. Dziennikarka zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Postawiła na jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich miesięcy, czyli bronde. Jest to połączenie jasnego brązu z subtelnymi blond refleksami, dzięki czemu koloryzacja wygląda bardzo naturalnie - jak muśnięta słońcem. Oprócz tego, Paulina Sykut-Jeżyna odświeżyła cięcie, decydując się na długą, cieniowaną i opadającą na bok grzywkę.

#blondyneczka :)

- napisała pod zdjęciem dziennikarka.

Metamorfoza Pauliny ewidentnie przypadła do gustu jej obserwatorom, gdyż w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów:

Pięknie w tym kolorze
Bardzo piękny, naturalny efekt :)
Pięknie Pani wygląda
Nie poznałam
Czadowo

- czytamy pod opublikowanym postem.

 
Więcej o: