Dorota Szelągowska i jej nowa fryzura. Gwiazda zdecydowała się na modną stylizację włosów

Dorota Szelągowska ma nową fryzurę. Gwiazda zdecydowała się na modną grzywkę na bok. Naszym zdaniem wygląda teraz bardzo stylowo. Fani również są pod wrażeniem.

Dorota Szelągowska najwidoczniej zapragnęła ostatnio delikatnej zmiany, więc postawiła na lekką metamorfozę fryzury. W tym celu udała się do fryzjera. Relację z tej wizyty zdała na swoim Instagramie. Na profilu pokazała również efekty tej delikatnej metamorfozy. Dorota Szelągowska ma teraz nową fryzurę! Gwiazda postawiła na modną grzywkę na bok.

Zobacz wideo Prosta do zrobienia fryzura. Jest idealna na wakacje:

Dorota Szelągowska i jej nowa fryzura. Prezenterka ma teraz grzywkę

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy prezenterkę, siedzącą w salonie popularnego polskiego fryzjera. Gwiazda nie zdradziła jednak, na jaką zmianę się zdecydowała. Efekty tej metamorfozy możemy podziwiać na kolejnym zdjęciu, opublikowanym przez popularną polską prezenterkę.

Dorota Szelągowska zdecydowała się na modną w tym sezonie długą grzywkę na bok. Do tego bardzo delikatnie podcięła swoje krótkie blond włosy. Jak wam się podoba Dorota Szelągowska i jej nowa fryzura? Naszym zdaniem dzięki tej delikatnej zmianie prezenterka wygląda bardzo stylowo.

 

Dorota Szelągowska obcięła grzywkę. Jaka była reakcja jej fanów?

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Doroty Szelągowskiej na jej nową fryzurę. Pod zdjęciem próżno szukać negatywnych komentarzy. Internauci wprost rozpływali się w zachwytach nad nową fryzurą Doroty Szelągowskiej.

Pięknie.
Pani piękna!!! Naturalna!!!
Cóż za zmiana, wyglądasz bajecznie.
Ślicznie wyglądasz na tym zdjęcie jak nastolatka.

Jedna z internautek stwierdziła, że Dorota Szelągowska w nowej fryzurze jest jeszcze bardziej podobna do mamy, czyli do Katarzyny Grocholi:

Czysta mama. Ale mega jesteś podobna do niej na tym zdjęciu.
Więcej o: