Kasia Sokołowska i jej nowa fryzura. Gwiazda rozjaśniła swoje włosy i postawiła na modną grzywkę. "Cudnie"

Kasia Sokołowska ma nową fryzurę. Zaprezentowała ją na swoim Instagramie. Naszym zdaniem teraz wygląda bardzo stylowo. Nowa fryzura gwiazdy przypadła do gustu również jej fanom.

Kasia Sokołowska najwidoczniej zapragnęła ostatnio delikatnej zmiany, więc postawiła na lekką metamorfozę fryzury. W tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na swoim Instagramie. Kasia Sokołowska postawiła na lekką zmianę koloru, delikatne podcięcie włosów oraz prostą grzywkę. I to był strzał w 10!

Zobacz wideo Prosta do zrobienia fryzura - koczek. Jest idealna na wakacje:

Kasia Sokołowska i jej nowa fryzura. Gwiazda rozjaśniła swoje ciemne włosy

Kasia Sokołowska pochwaliła się na Instagramie efektami swojej metamorfozy. Najbardziej widoczna jest zmiana koloru włosów - gwiazda rozjaśniła je bowiem blond pasemkami. Do tego lekko podcięła swoje pasma i postawiła na modną prostą grzywkę. Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Kasia Sokołowska z nową fryzurą wygląda bardzo kobieco i stylowo. A wam jak się podoba? W którym wydaniu wolicie gwiazdę?

 

Kasia Sokołowska ma nową fryzurę. Fani pod wrażeniem

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Kasi Sokołowskiej. Zdjęcie, na którym gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze i w jaśniejszych włosach, zdobyło bardzo dużą liczbę lajków. Pod nim fani wprost zasypali Kasię Sokołowską komplementami. Oto niektóre z ich komentarzy:

Bosko.
Super fryzura Kasiu.
Rewelacyjnie i stylowo.
Cudnie.
Więcej o: