Bun lift fryzura działa jak błyskawiczny lifting. Odmładza i napina skórę. Jak ją zrobić?

Bun lift fryzura to prosty i szybki sposób na optyczny lifting twarzy. Wystarczy mocno zebrać wszystkie włosy w ciasny kok, aby uzyskać odmładzający efekt.

Bun lift fryzura to jedna z tych stylizacji włosów, która optycznie odmładza i to w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego, że robi taką furorę wśród gwiazd. Taką fryzurę dość często noszą Jennifer Lopez, Nicole Richie oraz modelki na pokazach światowych projektantów.

Bun lift fryzura skutecznie odejmuje lat i działa jak ekspresowy lifting twarzy. Jest to zatem prosta, szybka, tania i przede wszystkim mniej inwazyjna metoda na odmładzanie w porównaniu do drogich zabiegów medycyny estetycznej. 

Bun lift fryzura jest prosta i szybka do zrobienia, a daje spektakularne efekty. Wystarczy zrobić sobie na głowie koczek, aby uzyskać efekt napiętej i uniesionej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek.

Bun lift fryzura - co to? Jak wygląda?

Bun lift fryzura to po prostu kok, którego robi się wysoko na głowie, przy czym konieczne jest, aby włosy były mocno zebrane, gładko zaczesane do góry i spięte. W ten prosty i szybki sposób uzyskamy efekt optycznego liftingu twarzy bez skalpela. Dzięki fryzurze bun lift skóra jakby podnosi się do góry, sprawiając optyczne wrażenie bardziej napiętej i jędrnej. Dodatkowo taka stylizacja włosów optycznie wygładza zmarszczki.

Bun lift fryzura - jak zrobić krok po kroku?

Fryzura bun lift jest bardzo prosta i szybka do zrobienia. Wystarczy zebrać wszystkie włosy, mocno i gładko zaczesać do góry i spiąć w ciasny kok. Pasma nie mogą być luźne, bo w ten sposób nie uzyskamy efektu błyskawicznego liftingu bez skalpela.

Więcej o: