Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Fanki jednak zwróciły uwagę na coś innego. "Rakieta"

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, by pokazać obserwatorom efekt wizyty w salonie fryzjerskim. Fanki były zachwycone efektem, jednak uwagę przykuła również pewna część ciała trenerki. - Piękne włosy i jeszcze piękniejsza Ania - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest nie tylko wzorem do naśladowania w kwestach treningu czy zdrowego odżywiania, lecz także naturalnej pielęgnacji. Na swoim blogu oraz w social mediach często publikuje swoje sprawdzone sposoby na pielęgnacje ciała i włosów, którymi fani trenerki są zachwycone. Anna Lewandowska na swoim Instagramie często porusza wiele kobiecych tematów, a także chętnie dzieli się swoimi stylizacjami czy efektami po wizytach w salonach fryzjerskich.

Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Fanki jednak zwróciły uwagę na coś innego

Ostatnio, Anna Lewandowska wybrała się do salonu fryzjerskiego, by nieco odświeżyć swoje włosy i opublikowała na Instagramie krótki filmik pokazując swoim obserwatorom efekt po. - This effect only with my Marylka @dudahairdesign - napisała pod nagraniem trenerka. Nie da się ukryć, że internautki były zachwycone włosami Ani, jednak ich uwagę przykuły również niezwykle wysportowane i smukłe plecy żony Roberta Lewandowskiego. Pod postem pojawiło mnóstwo komplementów:

Włosy piękne, ale te plecki <3
Włosy masz zawsze mega piękne, ale Ty Ania rakieta, no a te Twoje plecy ogień
Włosy włosami, ale jakie plecy!
Włosy piękne, ale plecy... już tylko mogę pomarzyć o takich

- pisały zachwycone fanki.

 
Więcej o: