Fryzura Bollywood. Sprawdź, jak w prosty sposób stworzyć uczesanie rodem z Bollywood

Marzy ci się piękna, kobieca fryzura w styku gwiazd Bollywood? Mamy dobrą wiadomość! Z łatwością możesz wykonać taką w domowym zaciszu. Wystarczy, że zastosujesz kilka prostych zasad.
Zobacz wideo Jak wykonać loki przy pomocy prostownicy?

Hinduski zachwycają długimi, lśniącymi włosami. Takie włosy to nie tylko zasługa dobrych genów - ważna jest również pielęgnacja oraz odpowiednia stylizacja. Choć taka fryzura Bollywood może niezbyt nadaje się do noszenia na co dzień, to podczas specjalnych okazji możemy pokusić się o taką stylizację inspirowaną gwiazdami kina Bollywood.

Fryzura Bollywood - pielęgnacja

Oglądając filmy bollywoodzkie często zazdrościmy Hinduskom ich pięknych, błyszczących, długich włosów. Gwiazdy Bollywood wywołują efekt wow swoimi fryzurami przede wszystkim dzięki świetnej kondycji swoich włosów, o które dbają każdego dnia. Kobiety w Indiach regularnie aplikują na włosy oleje, dzięki czemu są one grube i lśniące. Ponadto nie farbują one swoich włosówfry, dzięki czemu nie osłabiają ich struktury. Zamiast farby, używają one pielęgnującej henny, która nadaje lekko rudawy odcień, lub w zależności od dodanych ziół brązowy, a nawet czarny kolor.

Fryzura Bollywood - jak się uczesać?

Fryzury Bollywood wyróżniają się szczególnie biżuteryjnymi ozdobami lub kwiatami, które Hinduski wpinają we włosy. Chcąc uzyskać fryzurę w stylu Bollywood można zakręcić włosy na grubą lokówkę, by nadać im możliwie jak największą objętość, albo spiąć w eleganckiego koka. By nadać włosom bollywoodzkiego charakteru wystarczy na koniec wpiąć dużą, biżuteryjną opaskę czy spinkę. Można również postawić na ozdobienie włosów egzotycznymi kwiatami.

 
Więcej o: