Sok z aloesu na włosy to naturalny sposób na łupież i przetłuszczanie się pasm. W dodatku zahamuje ich wypadanie

Sok z aloesu na włosy to sprawdzony sposób przede wszystkim na łupież i przetłuszczanie się włosów. Dodatkowo sprawi, że twoje pasma będą zdrowo wyglądać i szybciej rosnąć.

Sok z aloesu na włosy to tani, naturalny i prosty w użyciu sposób na piękne i zdrowe pasma. Jak przygotować taką naturalną odżywkę? Jak ją stosować? Jakie daje efekty? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym tekście.

Sok z aloesu na włosy - jakie daje efekty?

Sok z aloesu na włosy to sprawdzony już od wielu lat sposób na pozbycie się łupieżu oraz przetłuszczania się pasm (ogranicza bowiem wydzielanie łoju). Ale to nie wszystko! Lista jego drogocennych właściwości jest znacznie dłuższa. Sok z aloesu sprawi również, że twoje włosy będą nawilżone, nabłyszczone oraz wzmocnione. W dodatku zahamuje ich wypadanie, przyspieszy ich porost oraz ułatwi rozczesywanie. Jeśli masz problem z puszącymi się i elektryzującymi się włosami, sok z aloesu sprawdzi się idealnie.

Sok z aloesu na włosy - jak stosować?

Sok z aloesu stosuje się przed wszystkim jako wcierkę, co oznacza, że się go po prostu wmasowuje w skórę głowy i we włosy na całej ich długości. Dzięki temu oddziałuje również na cebulki. Co ważne, taki sok z aloesu nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczania się, dzięki czemu można go stosować często. Najlepiej robić to 2-3 razy w tygodniu. Wystarczy przeciąć kawałek liścia i ten sok, miąższ wcierać w skórę głowy. Konieczna jest tu jednak regularność.

Więcej o: