Fryzury z grzywkami. Optycznie odmładzają i dodają luzu

Jaka grzywka będzie pasowała do twojego kształtu twarzy? Jakie typy grzywek są obecnie modne? Podpowiadamy.

Fryzury z grzywkami cieszą się ogromną popularnością. Wiele osób, gdy chce zafundować sobie metamorfozę, decyduje się właśnie na takie cięcie. Takie fryzury nie tylko optycznie odmładzają, ale także dodają nam luzu. Jakie grzywki są teraz modne? Ich wybór jest bardzo szeroki. To m.in. pocieniowane grzywki, grzywki z pasmami zaczesanymi na boki, charakterystyczne krótkie grzywki nad brwiami. 

Fryzury z grzywkami - co jest modne?

W tym sezonie ogromną popularnością cieszą się fryzury, z którymi grzywka idealnie współgra. To m.in. asymetryczny bob, long bob, pixie cut czy fryzura na pazia. Więcej na ich temat dowiesz się z naszego artykułu >>

Fryzury z grzywkami - jaką grzywkę wybrać? 

Podejrzewamy, że większość z nas ma za sobą różne eksperymenty z grzywkami. Czy w Twoim przypadku były one nieudane? Być może zdecydowałaś się na niewłaściwy typ cięcia. Dowiedz się, jaka grzywka będzie pasowała do kształtu twojej twarzy.

  • W przypadku twarzy owalnej świetnie sprawdza się grzywka rozdzielona na dwie części;
  • z kolei do twarzy trójkątnej pasuje prosta, klasyczna grzywka;
  • grzywka z zaczesanymi na bok pasmami świetnie sprawdzi się u posiadaczek twarzy kwadratowej;
  • natomiast do twarzy okrągłej będzie pasowała nieco rozrzucona grzywka. W tym przypadku najdłuższe pasma sięgają żuchwy, a najkrótsze zaczynają się na linii rzęs. 
Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: