Ewa Farna zaskoczyła lekko odmienioną fryzurą. Fani zachwyceni. "Kwintesencją kobiecości jesteś"

Ewa Farna była jedną z gwiazd, które wystąpiły na Earth Festival Uniejów 2020, zorganizowanym przez Telewizję Polsat. Piosenkarka zaprezentowała nieco odmienioną fryzurę, która zrobiła furorę wśród jej fanów.

Ewa Farna jeszcze niedawno nosiła fryzurę z grzywką. Tym razem jednak jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek zaskoczyła lekko odmienioną stylizacją włosów. Jaka była reakcja jej fanów? Byli zachwyceni.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna zaskoczyła fryzurą

Ewa Farna była jedną z gwiazd, które wystąpiły w Uniejowie podczas weekendowego Earth Festival Uniejów 2020 ("Gwiazdy dla Czystej Polski"), organizowanego przez Telewizję Polsat. Uwagę od razu zwróciła nieco odmieniona fryzura piosenkarki. Jeszcze do niedawna Ewa Farna miała bowiem grzywkę, po której teraz nie ma śladu. Podczas koncertu gwiazda zaprezentowała się w długich włosach i niewielkim koczku na samej górze głowy. Jak wam się podoba w takim nieco odmienionym wydaniu?

Ewa Farna bez grzywki i z modną fryzurą. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Jej lekko odmieniona fryzura bardzo przypadła im do gustu, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie. Oto niektóre z ich wpisów:

Promieniejesz.
Piękna jak zawsze. Piękna ty. Cudownie wyglądasz. Kwintesencją kobiecości jesteś. Ideał kobiety z ciebie jest.
Wspaniale wyglądasz Ewuniu.
Śliczna jak zawsze.
 
Więcej o: