Sylwia Grzeszczak jeszcze bardziej przyciemniła włosy. Fani zachwyceni jej nową fryzurą. "Wow, ślicznie wyglądasz"

Sylwia Grzeszczak najwyraźniej postanowiła powrócić do swojego koloru włosów z początków jej kariery. Piosenkarka, która jeszcze jakiś czas temu była blondynką, teraz już z powrotem ma pasma w odcieniu ciemnego brązu. Fani są zachwyceni!

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek, którą na Instagramie obserwuje obecnie ponad 164 tysięcy osób. Od początku swojej kariery aż przez długie lata jej trwania gwiazda nie eksperymentowała z wyglądem, w tym z fryzurami. Przez ten czas była wierna jednej fryzurze: długim, prostym, ciemnym włosom. Dość często nosiła również gęstą, prostą grzywkę.

W sierpniu 2019 roku Sylwia Grzeszczak mocno zaskoczyła wszystkich, decydując się na naprawdę poważną metamorfozę. Piosenkarka mocno rozjaśniła swoje długie włosy i została blondynką. Teraz jednak Sylwia Grzeszczak najwidoczniej postanowiła powrócić do korzeni i swojego pierwotnego wizerunku. Bo jasnym blondzie już nie ma śladu!

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura? Koczek

Sylwia Grzeszczak i jej nowa fryzura. Piosenkarka znowu ma brązowe włosy

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Sylwia Grzeszczak przyciemniła swoje włosy z blond na jasny brąz. Najwidoczniej piosenkarka znowu odwiedziła ostatnio fryzjera, ponieważ na Instagramie zaprezentowała się w nowej fryzurze. Sylwia Grzeszczak jeszcze bardziej przyciemniła swoje włosy, które teraz są koloru ciemny brąz. Jak wam się podoba piosenkarka w takim wydaniu? Wolicie ją w ciemnych włosach, czy jednak w blond?

 

Sylwia Grzeszczak jeszcze bardziej przyciemniła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Jej lekko odmieniona fryzura, czyli jeszcze ciemniejszy kolor włosów, bardzo przypadły do gustu internautom. Świadczyć mogą o tym ich liczne pochlebne komentarze. Oto niektóre z nich:

Piękne włosy.
Ale pięknie wyglądasz.
Wow ślicznie wyglądasz.
Więcej o: