Fryzury na rozpoczęcie roku szkolnego. Są proste i modne. Zrobisz je w 5 minut

Fryzury na rozpoczęcie roku szkolnego wcale nie muszą być nudne i smutne. Jak zatem przygotować proste upięcia zaraz przed wyjściem z domu? Tego dowiesz się z naszego tekstu.

Przed nami rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Szukasz modnej, ale jednocześnie też prostej i szybkiej do wykonania fryzury do szkoły zgodnej z trendami na sezon jesień/zima 2020? Już nie musisz. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka propozycji fryzur na rozpoczęcie roku szkolnego. Z naszego tekstu dowiesz się również, jak dbać o włosy, kiedy jesteś nastolatkiem.

Zobacz wideo Prosta do zrobienia fryzura i idealna do szkoły? Koczek

Fryzury na rozpoczęcie roku szkolnego

Codziennie rano przed wyjściem do szkoły masz ten sam problem, czyli nie wiesz, jak się uczesać? Do tego masz na to mało czasu? Fryzury do szkoły nie mogą być zbyt odważne i ekstrawaganckie, ponieważ prawdopodobnie nie spotkają się z aprobatą nauczycieli. Nie oznacza to jednak, że skazana jesteś na nudne i smutne fryzury bez wyrazu. Dowiedz się, jak się uczesać, aby wyglądać odpowiednio do okazji, ładnie i modnie - zgodnie z trendami na jesień 2020. Co ważne, przygotowanie tych fryzur jest proste i szybkie. A wiadomo, że rano liczy się każda minuta!

Fryzury na rozpoczęcie roku szkolnego powinny być przede wszystkim skromne, schludne, ale też wygodne, trwałe i niezbyt skomplikowane do zrobienia. Dla osób o długich lub półdługich włosach dobrymi rozwiązaniami są:

  • kucyki,
  • warkocze,
  • upięcia,
  • koki.

Są to modne fryzury, do tego proste i szybkie do ułożenia. Na koniec warto takie włosy delikatnie spryskać lakierem, aby je utrwalić. Dzięki temu nie będziesz musiała robić poprawek w ciągu dnia w szkole, co też nie zawsze jest możliwe. 

Fryzury na rozpoczęcie roku szkolnego - jak dbać o włosy nastolatek?

Pamiętaj, że podstawą schludnej fryzury do szkoły są czyste i zdrowo wyglądające włosy. Po wakacjach ich kondycja może być mocno nadwyrężona. Pod wpływem słońca, wiatru i słonej wody, włosy stają się suche oraz łamliwe.

Jak zatem zadbać o włosy po lecie, by odzyskały siłę i blask? Zainwestuj w delikatny szampon, odżywkę po każdym ich myciu oraz maskę, którą powinnaś stosować minimum raz w tygodniu. Warto również spróbować olejowania włosów. To nieoceniony sposób na dogłębne odżywienie, wzmocnienie i nawilżenie włosów. Na taki zabieg olejowania włosów warto poświęcić czas 2-3 razy w tygodniu, a efekty będą naprawdę spektakularne. Jest to obowiązkowy punkt pielęgnacji włosów po lecie.

Więcej o: