Sylwia Bomba w nowej fryzurze. Gwiazda "Gogglebox" postawiła na modne cięcie. "Całkiem inna buzia"

Sylwia Bomba podzieliła się na Instagramie metamorfozą swoich włosów i zaskoczyła wszystkich obserwatorów. Gwiazda "Gogglebox" zdecydowała się bowiem na ostre cięcie i znacznie skróciła swoje długie kosmyki. - O wow super! Całkiem inna buzia - komentują fani.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, a także internautów. Obecnie, spełnia się w roli influencerki, a na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 681 tysięcy obserwatorów. Na swoim profilu, Sylwia regularnie dzieli się zdjęciami swoich stylizacji, a także pokazuje i opowiada o metamorfozie swojej sylwetki. Ostatnio, zaskoczyła fanów diametralną zmianą swojej fryzury.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Schudłam 30 kg"

Sylwia Bomba nowa fryzura. Gwiazda "Gogglebox" postawiła na modne cięcie. "Całkiem inna buzia"

Sylwia Bomba do tej pory pochwalić się mogła długimi włosami, jednak postanowiła odmienić nieco swój wizerunek i zdecydowała się na ostre cięcie. Uczestniczka programu "Gogglebox" podzieliła się efektem końcowym metamorfozy na swoim Instagramie

Poniedziałkowe dzień dobry, dzień dobry i jak...?

- zapytała obserwatorów pod zdjęciem.

Na reakcję internautów nie musiała długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów. Niektórzy porównali ją nawet do Kim Kardashian:

A ja patrzę i nie wiem, czy to Sylwia Bomba, czy Kim?
Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie też pomyślałam Kim Kardashian
Jejku! Nie poznałam w pierwszym momencie
Ooo bomba
O wow super! Całkiem inna buzia

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: