Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Postawiła na modny kolor włosów. Fani: "Co to za nastolatka?"

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się na Instagramie metamorfozą swoich włosów. Dziennikarka zdecydowała się jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy, czym po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów. - Teraz jest najpiękniej - komentują.
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Ze swoimi fanami pozostaje w kontakcie przez media społecznościowe, na których jest bardzo aktywna. Na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 323 tysiące obserwatorów, dziennikarka regularnie publikuje zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio, Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się z internautami efektem kolejnej metamorfozy swoich włosów.

Paulina Sykut-Jeżyna nowa fryzura. Dziennikarka postawiła na modny kolor włosów

Trzeba przyznać, że Paulina Sykut-Jeżyna ma za sobą kolejną niezwykle udaną wizytę w salonie fryzjerskim. Dziennikarka, pod okiem profesjonalistów przeszła naprawdę korzystną metamorfozę - zdecydowała się jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy. Choć jeszcze do niedawna, Paulina Sykut-Jeżyna kojarzyła się z długimi, niemal czarnymi włosami, dziś jest już blondynką. Dziennikarka postawiła bowiem na chłodny beżowy blond, który w tym sezonie jest jednym z większych trendów w koloryzacji włosów.

Kiedyś czarne, dzisiaj chłodny blond:)

- napisała Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych metamorfozą fanów:

Ładnemu we wszystkim ładnie :)
Teraz jest najpiękniej
Cudnie ci w tym kolorze i tej fryzurze
Pięknie wyglądasz
A co to za urocza nastolatka?

- czytamy pod opublikowanym zdjęciem.

Więcej o: