Modne fryzury na jesień 2020. Propozycje, które odmładzają i optycznie wyszczuplają twarz

Zastanawiasz się, jakie fryzury będą modne jesienią 2020 dla dojrzałych kobiet? Otóż w tym sezonie każda pani znajdzie coś dla siebie. W trendach znalazły się bowiem propzycje, które obejmują każdą długość włosów - od ktrótkich, po te dłuższe. Sprawdź, jak fryzurą odjąć sobie lat i optycznie wyszczuplić twarz.
Zobacz wideo Jak prostować włosy, by się nie niszczyły?

Modne fryzury na jesień 2020 - pixie cut

Pixie cut to propozycja dla pań, które lubią krótkie cięcia lub tej jesieni pragną zaszaleć z nową fryzurą. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie włosy z tyłu oraz nieco dłuższe na górze i z przodu, które ułożone są w delikatny artystyczny nieład. Taka fryzura świetnie się sprawdzi się szczególnie u kobiet o regularnych rysach twarzy. Co więcej jest niezwykle funkcjonalna i nie wymaga skomplikowanej stylizacji każdego ranka.

Modne fryzury na jesień 2020 - bob i long bob

Modną fryzurą na jesień 2020 będą również ponadczasowe cięcia typu bob. Nic jednak dziwnego - są bardzo kobiece, optycznie wyszczuplają i pasują niemal do każdego typu urody.

  • klasyczny bob - czyli włosy proste, równo skrócone do linii brody;
  • long bob - dłuższa wersja klasycznego boba sięgająca do obojczyków;
  • cool girl bob - krótka wariacja boba z pofalowanymi końcówkami;
  • blunt bob - wersja podkreślająca naturalne fale.

Modne fryzury na jesień 2020 - lift bun

Upięcie bun lift to propozycja dla posiadaczek półdługich i długich włosów, które w szybkim tempie chcą uzyskać efekt wow. Wystarczy bowiem zebrać ciasno włosy i związać na głowie koczek, aby uzyskać efekt napiętej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek. To fryzura, która optycznie odmładza, więc nic dziwnego, że robi taką furorę wśród gwiazd. Często nosi ją m.in. Jennifer Lopez oraz Małgorzata Rozenek-Majdan.   

Więcej o: