Justyna Steczkowska przeszła metamorfozę. Nowa fryzura zaskoczyła fanów. "Blond powinien zostać na zawsze"

Justyna Steczkowska przyzwyczaiła nas do długich, ciemnych włosów. Ostatnio jednak wokalistka zaskoczyła wszystkich nietypową fryzurą.

Justyna Steczkowska w czasie Festiwalu w Opolu świętowała 25-lecie swojej kariery. Gwiazda wystąpiła w bardzo zaskakującym wydaniu. Tym razem postawiła na nietypową fryzurę. 

Justyna Steczkowska: nowa fryzura

Mimo że w czasie prób wokalistka miała ciemne włosy, w czasie swojego występu zaskoczyła widownię. Justyna Steczkowska pokazała się na scenie w dosyć krótkich, platynowych włosach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda w czasie swojego ostatniego występu:

 

Justyna Steczkowska: nowa fryzura. Fani są podzieleni

Na początku swojej kariery wokalistka przyzwyczaiła nas do długich, czarnych włosów. Mimo że w późniejszych latach często je rozjaśniała, jej pasma nigdy nie były tak jasne, jak w czasie występu w trakcie Festiwalu w Opolu. Nie dziwi więc fakt, że wielu fanów gwiazdy było zaskoczonych jej nagłą metamorfozą. - Blond powinien zostać na zawsze - napisała na Instagramie zachwycona fanka Steczkowskiej. 

Jednak nie wszystkim spodobała się metamorfoza gwiazdy. Zdaniem wielu fanów Steczkowska znacznie lepiej prezentuje się w ciemnych włosach. - Jest Pani piękna, ale w blond traci Pani oryginalność, to coś! Dobrze, że to peruka - napisała na Instagramie jedna z fanek wokalistki. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska robi przymiarki przed Opolem:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: