Modne fryzury na jesień i zimę 2020. Poznaj stylowe cięcia, które odmładzają [ZDJĘCIA]

Jakie fryzury będą modne jesienią i zimą 2020? Oto trzy cięcia, na które warto zdecydować się w nadchodzących miesiącach.

Jesień to doskonały czas na metamorfozę. Jakie fryzury będą modne? Mamy dla was trzy ciekawe propozycje. 

Fryzury jesień/zima 2020: blunt bob

Bulnt bob to jedna z odmian klasycznego boba. W tym przypadku fryzura jednak sięga linii żuchwy. Blunt bob doskonale współgra z grzywką, jak i bez niej. To świetna opcja dla pań, które cenią wygodę, gdyż takie cięcie zazwyczaj nie wymaga skomplikowanych zabiegów stylizacyjnych. 

Fryzura bob cieszy się dużą popularnością już od kilku lat.Fryzura bob cieszy się dużą popularnością już od kilku lat. shutterstock

Fryzury jesień/zima 2020: shag

Kolejne cięcie, które będzie popularne jesienią i zimą 2020, to shag. Co ciekawe, jest to uczesanie rodem z lat 70. ubiegłego stulecia, które wyróżnia je artystyczny nieład. Uzupełnieniem fryzury jest charakterystyczna, nierówno przycięta grzywka - dłuższa przy skroniach i krótsza na środku czoła. 

 

Fryzury jesień/zima 2020: pixie cut

W naszym zestawieniu nie mogło zabrnąć "fryzury roku 2020", czyli pixie cut. Tego typu cięcia cieszą się ogromną popularnością od kilku miesięcy. Lansują ją liczne gwiazdy (w Polsce m.in. Weronika Książkiewicz). 

Weronika Książkiewicz w najmodniejszej fryzurze sezonu. To pixie cut. Stylizacja włosów, która odmładzaWeronika Książkiewicz w najmodniejszej fryzurze sezonu. To pixie cut. Stylizacja włosów, która odmładza fot. screen: Instagram/weronikaksiazkiewicz

Jest to doskonała opcja dla pań, którym marzy się odważne i stylowe cięcie. Poza tym pixie cut nie wymaga skomplikowanej stylizacji każdego dnia. Więcej na temat tej modnej fryzury dowiesz się z naszego artykułu:

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Może cię także zainteresować:

Więcej o: