Agnieszka Chylińska zszokowała nową, bardzo odważną fryzurą. Fani: "Szaleństwo!"

Agnieszka Chylińska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem metamorfozy swoich włosów. Piosenkarka postawiła nie tylko na odważne cięcie, lecz także na bardzo odważny kolor. Zdania fanów na temat tej metamorfozy są jednak podzielone.

Agnieszka Chylińska jest jedną z popularniejszych i najbardziej cenionych wokalistek muzyki rockowej w Polsce. Jest również autorką serii książek dla dzieci, w których główną bohaterką jest tytułowa Zezia. Agnieszka Chylińska jest bardzo barwną osobowością i wielokrotnie już szokowała swoimi stylizacjami czy fryzurami. Ostatnio po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie publikując na Instagramie zdjęcie swojej nowej fryzury.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska pokazała się bez makijażu

Agnieszka Chylińska nowa fryzura. Piosenkarka zszokowała fanów. "Szaleństwo!"

Agnieszka Chylińska świętuje w tym roku 25 lecie na scenie muzycznej i z tej okazji przygotowała specjalną trasę koncertową. Choć trasę przerwała pandemia i część koncertów została przełożona, to od niedawna ponownie ruszyła z trasą. Ostatnio, tuż przed występem w Zielonej Górze, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się nową fryzurą.

A Wy jaką macie górę na Zieloną Górę?

- napisała pod zdjęciem.

 

Agnieszka Chylińska postawiła na cięcie typu irokez z wygolonymi bokami i jasno zielony kolor włosów. Choć znaczna większość fanów była zachwycona, znalazły się osoby, którym nie do końca spodobała się metamorfoza artystki:

Szalone babsko!!! Normalnie Cię uwielbiam
Jak wata cukrowa na patyku
ZIELONA :D piękne te włosy
Szaleństwo!
Super
Wow petarda
Agnieszko Ty to jesteś dzik <3 jak zwykle mega wyglądasz

- czytamy pod postem.

Więcej o: