Edyta Pazura już tak nie wygląda. Jej nowa fryzura jest bardzo odważna! Fani mocno podzieleni. "W blond lepiej"

Edyta Pazura już nie jest blondynką. Gwiazda przefarbowała się na rudy kolor. Efektami tej odważnej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Opinie fanów były jednak mocno podzielone.

Edyta Pazura, żona znanego polskiego aktora Cezarego Pazury, przez ostatnie lata raczej nie eksperymentowała z wyglądem, w tym przede wszystkim z fryzurami. Kobieta od dłuższego czasu wierna była blond włosom, których długość jedynie delikatnie zmieniała. Zazwyczaj sięgały jej do ramion. Ostatnio najwidoczniej Edyta Pazura zapragnęła zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami swojej zaskakującej i odważnej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Edyta Pazura właśnie pożegnała się z blondem i postawiła na rudy kolor włosów. 

Zobacz wideo Edyta Pazura zabrała córkę do fryzjera

Edyta Pazura i jej nowa fryzura. Gwiazda ma teraz rude włosy

Edyta Pazura kilka lat temu miała już rude i krótkie włosy, jednak przez ostatni czas wierna była blondowi. Na Instagramie kobiety możemy podziwiać efekty jej ostatniej wizyty u fryzjera. Po blondzie nie ma już śladu! Edyta Pazura postawiła na rudy kolor. Jeżeli zaś chodzi o długość włosów, delikatnie je skróciła, podcinając końcówki. Naszym zdaniem nowy kolor dodał gwieździe pazura i charakteru. A wam jak się podoba metamorfoza Edyty Pazury?

 

Edyta Pazura już nie jest blondynką! Fani mocno podzieleni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Edyty Pazury na jej nowy, odważny kolor włosów. Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze od internautów. Opinie były jednak mocno podzielone. Część była zachwycona nowym, rudym kolorem włosów Edyty Pazury. Inni zaś otwarcie przyznali, że woleli kobietę w blondzie. Oto niektóre z ich komentarzy:

Piękny kolor i pasuje do pani mi też się taki marzy.
Po prostu bomba.
Przepiękny ten kolor.
Jak dla mnie lepiej było pani w blondzie.
W blond lepiej, ale kobieta zmienna jest, więc eksperymentować też musi.
Wyglądasz pięknie,bo jesteś piękna, lecz osobiście wolałam blond.
Więcej o: