Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zaskoczyła nową fryzurą. Gwiazda wygląda teraz jak nastolatka! "Petarda"

Agnieszka Kotońska, znana z hitowego programu stacji TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem", zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Gwiazda postawiła na burzę drobnych warkoczyków na głowie. Reakcja internautów? Byli wprost zachwyceni.

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta bardzo szybko zdobyła ogromną rzeszę fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 286 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Ku uciesze internautów Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się życiem prywatnym. Tym razem pochwaliła się nową, dość zaskakującą fryzurą. Agnieszka Kotońska wygląda w niej jak nastolatka!

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą

Agnieszka Kotońska i jej nowa fryzura. Gwiazda wygląda teraz dużo młodziej

Agnieszka Kotońska najwidoczniej zapragnęła zmiany i w tym celu udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma teraz na głowie burzę drobnych warkoczyków! Jak wam się podoba w takim nowym i dość odważnym wydaniu? My jesteśmy zdecydowanie na tak! Agnieszka Kotońska w nowej fryzurze wygląda młodziej. Co więcej warkoczyki dodały jej pazura i charakteru. Sami zobaczcie:

 
Najważniejsze to akceptować siebie w 100%. Jejku jak jak uwielbiam zmiany, małymi krokami do celu. Wszystko jeszcze przede mną. Kolejny projekt już jest w mojej głowie, ale o tym niebawem. Kolejna zwariowana metamorfoza. Kobieta zmienną jest i to jak w kilka minut potrafi zmienić siebie i dodać skrzydeł w swoim życiu jest piękne (...).

- napisała na Instagramie Agnieszka Kotońska.

Agnieszka Kotońska ma nową, odmładzającą fryzurę. Fani zachwyceni

Zdjęcie, na którym Agnieszka Kotońska zaprezentowała swoją nową, odmładzającą fryzurę, bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków. Jak widać, metamorfoza gwiazdy zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych komentarzach pod zdjęciem:

Wow.
Ale czad.
Mega.
Aguś jest bosko. Pasują ci. Super odmiana.
Petarda.
Więcej o: