Justyna Żyła ma nową fryzurę. Internauci: "Tak pięknych włosów nie pamiętam u Pani nigdy"

Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się metamorfozą swoich włosów. Po jasnym, niemal platynowym blondzie nie ma już śladu. - Jesiennej metamorfozy etap pierwszy - zapowiada.

Jesień to doskonały czas na metamorfozy swojego wizerunku. Wiele kobiet decyduje się wówczas na odważne zmiany swoich fryzur. W sezonie jesienno-zimowym, kobiety chętnie przyciemniają swoje włosy, by dać kosmykom odpocząć i zregenerować się po wakacjach. Na taką zmianę zdecydowała się również Justyna Żyła, która efektem końcowym pochwaliła się na swoim Instagramie.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła nowa fryzura. Celebrytka zapowiada swoją jesienną metamorfozę

Justyna Żyła jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli różnymi zdjęciami ze swoimi obserwatorami, których zgromadziła już ponad 86 tysięcy. Chętnie udostępnia fotografie z życia prywatnego, a także dzieli się swoimi przepisami na ciekawe dania. Ostatnio, zaskoczyła swoich obserwatorów metamorfozą włosów. Okazuje się, że przyciemnione kosmyki to dopiero początek jej jesiennych zmian.

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi @hairlove_by_ann. Jak wam się podoba?

- napisała pod zdjęciem.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów oraz ciepłych słów w kierunku nowej fryzury Justyny Żyły:

Bosko! Kolor genialny!
Super Justynko :D też sobie taki strzelę
Powiem, że o wiele lepiej w tym kolorze
No jeszcze tak pięknych, naturalnych włosów nie pamiętam u Pani nigdy. Zawsze było w stylu 'taniej'
Widzę, że tez "ściemniasz"
Super ten kolor <3

- czytamy.

 
Więcej o: