Blanka Lipińska ma nową fryzurę. Zdradziła, do jakiego koloru włosów dąży

Blanka Lipińska zdecydowała się drobne odświeżenie swojego wizerunku i zmieniła nieco kolor swoich włosów. Efektem końcowym podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Jednak to nie koniec zmian. Autorka bestsellera "365 dni" zdradziła bowiem, jaki kolor chce uzyskać na włosach.

Blanka Lipińska jest niewątpliwie jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą jej bestsellerowej powieści "365 dni", której ekranizacja miała premierę na początku tego roku. Film zdobył ogromną popularność zarówno w Polsce, jak i na świecie, bijąc rekordy oglądalności na platformie Netflix. Sukces filmu przełożył się również wprost proporcjonalnie do popularności Blanki Lipińskiej, której grono obserwatorów na Instagramie nieustannie się powiększa - obecnie obserwuje ją ponad 668 tys. osób. Na swoim profilu, Blanka Lipińska dzieli się z obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia.

Blanka Lipińska nowa fryzura. Zdradziła, do jakiego koloru włosów dąży

Blanka Lipińska regularnie pokazuje na swoim Instagramie rzeczy, które bardzo interesują jej obserwatorki. Poleca sprawdzone kosmetyki, suplementy, a także odpowiada na pytania, jak czesze swoje włosy czy skąd są poszczególne ubrania, które na siebie zakłada. Ostatnio, Blanka Lipińska postanowiła zmienić nieco kolor swoich włosów i jeszcze bardziej je rozjaśnić. Zdradziła również, że nie jest to wersja ostateczna, gdyż dąży do tego, by były one białe.

Dzień dobry moi kochani, to będzie piękny dzień! Jak widzicie, mój kolor włosów znowu ewoluował. Wciąż jest jasny, ale mniej szary. Z Irkiem i moją kochaną Agą superhair zmierzamy do białego. Idzie nam nieźle moim zdaniem. Wiecie, zmiany zawsze są trudne...

- powiedziała Blanka Lipińska na swoim InstaStories.

Blanka Lipińska nowa fryzura. Zdradziła, do jakiego koloru włosów dążyBlanka Lipińska nowa fryzura. Zdradziła, do jakiego koloru włosów dąży https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Zobacz wideo
Więcej o: