Ida Nowakowska w nowej fryzurze. "Marilyn Monroe przy Tobie to jakaś amatorka"

Ida Nowakowska zaskoczyła fanów metamorfozą swoich włosów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w krótkich, blond włosach. - Przepięknie w tej fryzurze - komentują obserwatorzy.

Ida Nowakowska jest polską tancerką, której rozpoznawalność przyniósł udział w popularnym tanecznym show "You can dance". W ostatnim czasie zyskała jeszcze większą popularność, zasiadając w jury programu "Dance, dance, dance", a także będąc jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zyskała tak dużą sympatię widzów, że obecnie prowadzi również program "Ameryka da się lubić". 

Ida Nowakowska w nowa fryzura. Postawiła na krótkie blond włosy 

Ida Nowakowska znana jest ze swoich długich i ciemnych włosów. Przygotowując się jednak do odcinka "Ameryka da się lubić", który miał ostatnio premierę, tancerka zdecydowała się na niemałą metamorfozę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie oraz krótki filmik na którym widzimy ją w krótkich blond włosach. Tancerka prawdopodobnie nie poddała się trwałej zmianie, a jedynie założyła perukę. Fani byli jednak zachwyceni wersją Idy w krótkich blond kosmykach, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Przepięknie w tej fryzurze, super wyglądasz, może czas na metamorfozę
Piękna! Marilyn Monroe przy Tobie to jakaś amatorka 
Super fryzurka ! Stylowo wyglądasz
Boskie włosy!
Wyglądasz przepięknie <3
Jak ślicznie!
Cudowna, śliczna 

- czytamy pod zdjęciem.

 
Zobacz wideo
Więcej o: