Maffashion w nowej fryzurze. Dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się na metamorfozę

Maffashion już dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się wrócić do pracy. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z planu sesji zdjęciowej nowej kampanii swojej marki, na których widać jej nową fryzurę. - Piękna - komentują fani.

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce, gdyż to właśnie ona, jako jedna z pierwszych dziewczyn w naszym kraju, stawiała kroki w tej branży. Maffashion prowadzi swoją internetową działalność już 10 lat i przez ten czas, udało jej się zgromadzić naprawdę sporą rzeszę obserwatorów - na Instagramie śledzi ją bowiem ponad 1,4 mln osób, natomiast na Facebooku ponad 830 tysięcy. Jakiś czas temu, blogerka założyła również własną markę modową Eppram, która podbija serca kobiet swoimi projektami. 

Maffashion w nowa fryzura. Dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się na metamorfozę

Ostatnio, Maffashion podzieliła się na Instagramie zdjęciami z backstage'u sesji nowej kolekcji. Okazuje się, że młoda mama już dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy. Co więcej, zdecydowała się również na niewielką metamorfozę swoich włosów. Obcięte niedawno do długości klasycznego boba kosmyki, blogerka zdecydowała się teraz przedłużyć. 

#backstage Po dwóch tygodniach, powrót na plan. NEW campaign <3 SOON

- napisała pod zdjęciem.

W komentarzach nie obyło się bez dyskusji na temat szybkiego powrotu Maffashion do pracy, jednak znaczna większość jej obserwatorów skupiła się na pozytywach i jej świetnym wyglądzie:

Piękna mama <3
Takimi zdjęciami pokazujesz, że my kobiety mamy ogromną siłę i każdego dnia jesteśmy w stanie to pokazać światu
Cudownie wyglądasz!

- pisali.

 
Zobacz wideo
Więcej o: