Natasza Urbańska w nowej fryzurze. Po tej metamorfozie aż trudno ją rozpoznać

Natasza Urbańska postanowiła odmienić nieco swój wizerunek i zdecydowała się na nową fryzurę. Metamorfozę piosenkarki zaprezentował na swoim Instagramie Kuba Wojewódzki. - Zbilansowane śniadanie. 1 piękna kobieta. 1 piękny mężczyzna. Zero tłuszczu - napisał.

Natasza Urbańska jest polską piosenkarką, tancerką, aktorką filmową i teatralno-musicalową, a także prezenterką telewizyjną. Od 1993 roku związana jest z z teatrem muzycznym Buffo. Na początku 2013 wraz z projektantką Agnieszką Komornicką otworzyła markę odzieżową "Muses". Natasza Urbańska prowadzi również swoje social media, dzieląc się na nich zdjęciami z życia zawodowego, a czasem również i prywatnego. Ostatnio, artystka odwiedziła Kubę Wojewódzkiego w jego restauracji, co dziennikarz upamiętnił na wspólnej fotografii, którą opublikował na swoim Instagramie.

Zobacz wideo Natasza Urbańska w filmie 365 dni
Zbilansowane śniadanie. 1 piękna kobieta. 1 piękny mężczyzna. Zero tłuszczu

- napisał Kuba Wojewódzki pod postem.

Natasza Urbańska w nowej fryzurze. Po tej metamorfozie aż trudno ją rozpoznać

Uwagę internautów przykuła natomiast na zdjęciu nowa fryzura Nataszy Urbańskiej. Artystka postawiła na asymetryczną, postrzępioną grzywkę. Zmiana jest naprawdę spora! Nie da się ukryć, że grzywki to jeden z popularniejszych trendów wśród gwiazd w ostatnim czasie. Takiej metamorfozie poddała się ostatnio m.in. Jessica Mercedes. Najwyraźniej internautom przypadła do gustu nowa fryzura Nataszy:

Ona piękna, On nadrabia charakterem ;)
Piękni i zdolni <3
Cudowni

- pisali w komentarzach pod opublikowaną fotografią.  

 
Więcej o: