Małgorzata Ohme w nowej fryzurze. Ta odsłona dziennikarki podzieliła fanów: "Jak idź i nie wracaj"

Małgorzata Ohme opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Filipem Chajzerem sprawdzając, czy pasowałaby im grzywka. Zdania fanów na temat takiej metamorfozy są bardzo podzielone. Jednym się podoba, inni natomiast są zdecydowanie na nie. - O matko nie poznałam was - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera

Małgorzata Ohme jest psychologiem i obecnie jedną z popularniejszych polskich dziennikarek. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów zyskała, gdy we wrześniu 2019 roku dołączyła do grona prowadzących program śniadaniowy "Dzień dobry TVN", który prowadzi wraz z Filipem Chajzerem. Widzowie cenią Małgorzatę Ohme za poczucie humoru oraz niesamowity dystans do siebie i świata, który nieustannie pokazuje podczas prowadzenia programu, a także w swoich social miediach.

Małgorzata Ohme w nowej fryzurze. Ta odsłona dziennikarki podzieliła fanów

Małgorzata Ohme opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Filipa Chajzer. Para współprowadzących postanowiła sprawdzić, jak wyglądaliby, gdyby zdecydowali się na obcięcie grzywki.

A gdyby tak grzywki?

- zapytali pod fotografią.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak zdania fanów co do grzywek były bardzo podzielone. Jednym bardzo spodobała się taka wersja prowadzących, inni natomiast stwierdzili, że jest to bardzo niekorzystna metamorfoza:

Grzywki są dobre
Pani jak zawsze pięknie
The best!
Tylko nie z grzywką
"Grażyna i Janusz"
Zdecydowanie nieeeeeee

- czytamy pod opublikowanym postem.