Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet. Sprawdź, czy twoja stylizacja włosów też się do nich zalicza

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - przed wami krótkie zestawienie sześciu stylizacji włosów, za którymi panowie zdecydowanie nie przepadają. Jak się okazuje, wolą prostotę i naturalność.

Każda z nas stara się i chce wyglądać jak najlepiej w oczach swojego partnera. Jednak warto przy tym pamiętać, że nie zawsze to, co nam wydaje się ładne, takie samo jest również i dla płci przeciwnej. Są bowiem takie fryzury, których mężczyźni wyjątkowo nie lubią u kobiet. Które? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura, czyli koczek

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - niechlujne

Wiele kobiet lubi niechlujne fryzury. Przykładem może być bardzo popularny już od kilku sezonów tzw. messy bun. Jednak zdaniem mężczyzn taki artystyczny nieład wygląda po prostu niechlujnie i niedbale.

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - częściowo wygolone włosy

Niektóre kobiety chcą dodać sobie charakteru i pazura przy pomocy odważnej fryzury. Stawiają wtedy np. na częściowo wygolone włosy po bokach. Niestety mężczyźni zdecydowanie nie są zwolennikami takiej odważnej fryzury.

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - dredy

Dredy to kolejna damska fryzura, która znajduje się na liście tych nielubianych przez mężczyzn. Dlaczego? Taka stylizacja włosów kojarzy im się bowiem z niechlujstwem i zaniedbaniem. W dodatku dredy są sztywne, mężczyźni zaś lubią miękkie w dotyku włosy u kobiet.

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - mocne loki w typie trwałej ondulacji

Jeśli chcesz swoją fryzurą zwrócić uwagę mężczyzny, postaw na delikatne i naturalnie wyglądające fale. Zapomnij o mocnych lokach, które wyglądają jak trwała ondulacja. Ponadto taka fryzura nie jest modna.

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - za długa grzywka wpadająca w oczy

Grzywka jest modna i wiele kobiet dobrze w niej wygląda np. posiadaczki dużego czoła, bo włosy zakrywają u nich pewne niedoskonałości. Zdaniem mężczyzn nie wolno tu jednak przesadzić. Taka grzywka ma dodawać uroku i ukrywać ewentualne niedoskonałości twarzy, a nie ją w połowie zasłaniać i wchodzić w oczy.

Fryzury, których mężczyźni nie lubią u kobiet - asymetryczne cięcia

Ostatnią fryzurą, której mężczyźni nie lubią u kobiet, jest taka stylizacja włosów, w której cięcie jest asymetryczne. Płeć przeciwna zdecydowanie woli prostotę i naturalność. 

Więcej o: