Marta Wierzbicka w nowej fryzurze. Aktorka zdecydowała się na krótkie cięcie. Fani: "Bomba! 10 lat mniej"

Marta Wierzbicka zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów. Efektem końcowym podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. - Przepięknie! Świetna zmiana! - pisali zachwyceni internauci.

Marta Wierzbicka to polska aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa, której rozpoznawalność przyniosła m.in. rola w serialu "Na Wspólnej". Marta jest jedną z tych osób w polskim show-biznesie, która regularnie prowadzi swoje social media, chętnie dzieląc się różnymi momentami ze swojego życia. Na Instagramie zgromadziła już ponad 275 tys. obserwatorów, którzy śledzą jej internetową aktywność.

Marta Wierzbicka nowa fryzura. Aktorka zdecydowała się na krótkie cięcie

Ostatnio, Marta Wierzbicka zdecydowała się na zmianę swojej fryzury. Aktorka postawiła na ostre cięcie, czyli klasycznego boba z prostą grzywką w stylu redaktor naczelnej amerykańskiego wydania czasopisma Vogue, Anny Wintour. Efektem pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Z Sandrą @kpodonouhair znam się z pięć lat. Jest taką kobietą, której mogę absolutnie zaufać, nie raz było tak, że przychodziłam i mówiłam - tnij, zmień coś, bo potrzebuje żeby coś było inaczej i zawsze się udawało, zawsze byłam zadowolona. Zdarzyło mi się pójść do kogoś innego, czego mocno żałowałam. Super jest mieć obok siebie taka kobietę, której można zaufać w tak ważnej sprawie czyli powierzyć swoje włosy :) 

- napisała Marta Wierzbicka pod opublikowanym postem.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komplementów i pozytywnych komentarzy:

Przepięknie! Świetna zmiana!
Pięknie i z charakterem. Krótkie włosy maja to "coś"
Super zmiana
Bomba!
O kurczę, odważnie! Super wyglądasz!
Wyglądasz jak Anna Wintour
10 lat mniej
Pięknie i młodo. Wyglądasz trochę jak Taylor Swift

- czytamy.

Zobacz wideo
Więcej o: