Jolanta Kwaśniewska już tak nie wygląda. "Pani Prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę"

Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Nowa fryzura zachwyciła wiele osób. Ich zdaniem taka stylizacja mocno odmłodziła byłą pierwszą damę RP.

Jolanta Kwaśniewska od wielu lat jest inspiracją dla wielu kobiet. Jej styl wyróżniają doskonale skrojone garsonki oraz perfekcyjnie ułożone włosy. Ostatnio żona Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się na pewną metamorfozę. Jej efekty możemy zobaczyć na zdjęciu, które zostało opublikowane na profilu Kayah.

Jolanta Kwaśniewska i jej nowa fryzura

Wokalistka zaprosiła Jolantę Kwaśniewską do swojego programu, który prowadzi na antenie Meloradia. Po audycji obie panie zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce

- napisała pod zdjęciem wokalistka. 

"Kolor włosów doskonały"

Uwagę obserwatorów Kayah przykuła przede wszystkim nowa fryzura byłej prezydentowej. Jej rude włosy są o kilka tonów jaśniejsze. Ta metamorfoza zachwyciła wiele osób. Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Pani Jola cudownie wygląda!
Kolor włosów doskonały.
Muszę przyznać, że Pani Prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę. Wygląda pięknie. Wciąż niedościgniona mistrzyni stylu.
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo
Więcej o: